Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vvrcomtr/viveraturizm.com/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vvrcomtr/viveraturizm.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2492

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vvrcomtr/viveraturizm.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2496

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/vvrcomtr/viveraturizm.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3468
Celestyal Nefeli ile Vizesiz Yunan Adaları 3 Gece – Vivera Turizm
Vivera TurizmVivera Turizm
Forgot password?

Celestyal Nefeli ile Vizesiz Yunan Adaları 3 Gece

1. Gün

Çeşme

Gemi Biniş Saati : 09:00 – 11:00


2. Gün

Mikonos – Yunanistan

*Hava Şartlarına göre limanlara inişler tekne ile yapılır

Mikonos kasabası beyaz renkli dar sokakları ve küp seklindeki evleriyle en çok ziyaret edilen ve en pahalı Yunan Adası`dır. Adanın asıl müdavimlerini dünya jet sosyetesi oluşturur.  Yunanistan`ın en gösterişli adalarından biri olan Mikonos 1615 yılında kurulmuş. Kumsallarıyla ünlü olan bu Ada`nın en iyi kumsalı güney kıyısında yer alıyor. Mikonos kasabasından 4 kilometre mesafede olan bu kumsalın adi Platis Gialos. Arkasında otel ve restoranların yer aldığı bu kumsal adanın başlıca plajı. Mikonos; daracık sokakları, beyaz evleri, yollara taşmış pembe, beyaz çiçekleri ile bir Ege klasiği. En sıra dışı özelliği ise Ada`da yer alan Çıplaklar Kampı.


2. Gün

Milos** – Yunanistan

** Hava şartlarına göre limanlara inişler tekne ile yapılabilir.

Mücevher rengindeki sularından ve canlı ana renk tonlarının kullanıldığı binalarından dolayı “Renklerin Adası” olarak bilinen, at nalı şeklindeki Milos adası, Ege Denizi’nde sakin sakin yüzer. Dünyaca ünlü Venüs de Milo heykeli burada keşfedilmiştir. Artık Louvre’da bulunsa da Milos ’ta hayranlık duyulacak başka güzellikler de bulunuyor. Hepsi de farklı renklerde, farklı kum, taş ve deniz kabuğu kombinasyonunda düzinelerce sahil var. Tripiti köyünde antika tiyatro, yeraltı mezarlığı ve yel değirmeni, sinematik gün batımı görülmesi gerekenler arasındadır.


2. Gün

Siros

Kyklad Adalarının merkezine yakın bir noktada yer alır. Tepelik ve çıplak bir ada olan Siros ‘un en yüksek noktası 442 m’dir. Hermupolis’in en eski kesimi olan Ano Siros (Yukarı Siros) 13. yüzyılda Venedikliler tarafından antik bir yerleşmenin yerinde kuruldu. Modern kent ve limanın temelleri ise Yunan Bağımsızlık Savaşı’nın (1821-32) başlangıcında adaya yerleşen Rum mülteciler tarafından atıldı.


3. Gün

Siros – Yunanistan

Gemi kalkış 01:00’dır.


3. Gün

Atina ( Pire) Yunanistan

Pire, başkent Atina`nın şirin bir limanı, küçük otelleri sevimli görünümü ile güzel bir kenttir. Eski Yunan Medeniyetlerinin en güçlü sembolü Pantheon, Akropolis`in üzerinde yer alır. Daha aşağıda tavernalar ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu Plaka`da günün ve gecenin ritmini yakalamak mümkündür.


4. Gün

Çeşme

Limana varış 07:00’dır.


ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

Gemide 3 gece 4 gün “Hersey Dahil” konaklama.

Sov, animasyon vb. gemideki eglence ve aktiviteler

Geminin havuz, fitness, lounge vb. ortak kullanim alanlari

Siros Turu

Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

Bahsisler

Liman vergileri (119 €)


ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Liman sehirlerindeki ekstra turlar.

Limanlardaki transfer ve shuttle servis hizmetleri.

Kuru temizleme, oda servisi vb. tüm kisisel harcamalar

Yurtdisi çikis harci (15 TL) Seyahat sigortasi

Vizesiz Hizmet Bedeli (60 Euro)


KAMPANYALAR

Erken rez.indirim oranı %15’tir ve son kayıt tarihi  31.08.2017’dir. Bayram dönemlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.


ÖNEMLİ

Belirtilen fiyatlar EURO cinsinden olup, fiyatlar 2 kisilik kabinde vergi dahil kisi basidir. Fiyatlar hazirlandigi zaman geçerli olan masraflar esas alinarak hesaplanmistir.

Yakit fiyatlari, döviz dalgalanmalari ve benzeri fiyat degisiklikleri durumunda yukaridaki fiyatlarda degisiklik yapma hakkimiz saklidir. Programda belirttigimiz gemi, transfer, vb. hizmet saglayicilarindan kaynakli herhangi bir degisiklikte (saatler, limanlar, vb.) Karavancruises sorumlu degildir ve programin genel yapisini ve içerigini bozmadan degistirme ve düzenleme yapma hakkini sakli tutar. Tur programina katilabilmek için en az 6 ay geçerliligi olan bir pasaport gerekmektedir. Pasaportunda Kibris damgasi bulunanlar Yunanistan’a giris yapamazlar. Tur iptal sartlari ve diger hükümler sözlesmemizdeki gibi geçerlidir.


İPTAL VE İADE SİGORTASI KAPSAMI

Celestyal Cruises gemi sirketinin iptal sartlarina göre;  Rezervasyonun kesinlestigi günden 61 gün öncesine kadar hiçbir ceza uygulanmamaktadir. Gemi kalkis tarihine 60-46 gün arasi yapilan iptallerde toplam tutarin % 10’u, 45-31 gün kala yapilan iptallerde % 25’i, 30-16 gün kala yapilan iptallerde % 50’si, 15-08 gün kala yapilan iptallerde % 75’i ve daha sonra yapilan iptallerde toplam tutarin %100’ ü  iptal  cezasi olarak tahsil edilir.

2. Tüketici gemi turundan vazgeçtigi takdirde asagida yazili olan cezayi öder. Asagidaki iptal sartlari tur hareketine kalan gün adedini ve de toplam tur bedeli üzerinde kesilecek olan ceza miktarini belirtmektedir. Kayit yapildigi andan harekete 60 – 46 gün kala yapilan iptallerde toplam tutarin % 10, 45 – 31 gün kala yapilan iptallerde % 25, 30 – 16 gün kala yapilan iptallerde % 50’si ve 15-0 gün kala yapilan iptallerde % 100 iptal cezasi tahsil edilir.


GENEL ŞARTLAR

“HERSEY DAHIL”

“Limitsiz Içecek Paketi”miz ile gemimizin temin edeceginiz asagida belirtilen içeceklerle gemimizin keyfini çikartabilirsiniz.

Viski, Votka, Cin, Rom, Tekila

Yukaridaki tüm içecekler sizin seçiminiz olan karisimlarla servis edilebilir. (Kola, Limonata, Meyve Suyu vs.)

– Alkolsüz içecekler bardakta servis edilir. Kola, Diyet Kola, Limonata, Portakal Suyu, Tüm Karisimlar ve Meyve Sulari

– Menüde bulunan çay ve kahveler

– Fiçi Bira ve Kutu Bira (Geminin seçimi)

– Tüm Alkolsüz Kokteyller

– Menüde “ücretsiz” olarak belirtilen tüm Alkollü Kokteyller

– Porto Sarabi, Sherry, Uzo, Aperatifler ve Likörler

– Köpüklü Sarap da dahil olmak üzere kadehte servis edilen

– Kirmizi, Roze ve Beyaz Saraplar

– Günün Özel Kahvesi

– Günün Kokteyli

– Alinacak Sise Sarap ya da Sampanya liste fiyati üzerinden indirimli servis edilir (Geminin seçimi dahil degildir)

– Büyük sise su liste fiyati üzerinden indrimli olarak sunulur.

– Küçük sise su pakete dahildir.


GEMİ HAKKINDA

TEKNIK ÖZELLIKLER

Celestyal Nefeli

 

* Yildizi :4*

* Tonaj :19.093

* Uzunluk :163,81 m

* Genislik :22,50 m

* Draft : 5,50 m

* Seyir Hizi :17,5 km

* Yolcu Güvertesi  : 7

* Geminin Sinifi : Bureau Veritas

* Stabilizatör : Evet

* Elektrik Akimi : 110 / 220 V

* Asansör : 4

* Yüzme Havuzu :1

 

Kabinler ve Personel

 

* Toplam Kabin : 401

* Iç Kabin Sayisi : 123

* Dis Kabin Sayisi : 278

* Personel Sayisi : 340

* Personel Uyrugu : Avrupa ve Uluslararasi

 

Kabin Özellikleri

 

Tüm kabinlerde dus, WC, klima, telefon TV, kasa ve saç kurutma makinesi bulunmaktadir. Ayrica tüm suitlerde minibar (ücretli) bulunmaktadir.